midsun
09 آذر 1401 - 13:30

ملت ایران پشت سر تیم ملی فوتبال و همه ورزشکاران غیرتمند ملی خواهند ایستاد

ملت ایران قو‌ی‌تر از قبل با وحدت، پشت سر تیم ملی فوتبال و همه ورزشکاران غیرتمند ملی خواهند ایستاد و ان‌شاءالله در عرصه‌های دیگر در آسیا و جهانی کار جدی بکنند و حتما حماسه‌آفرین خواهند شد.

گروه سیاسی خبرگزاری فارس، یادداشت - مهدی عرب‌صادق - بازی فوتبال، ورزشی که ادعا می شود سیاسی نیست، ولی امتداد سیاست های استکباری استعماری انگلیس و آمریکا، این بازی را به عرصه سیاست بازی بی نظمان عالم تبدیل نموده است. در بازی فوتبال برد و باخت جزئی از بازی است، اما باخت اصلی وطن فروشی و بی هویتی ملی برای کسب منافع است، اینکه در روزهای اخیر، ملت ایران  با آرامش و در کنار خانواده خود در امنیت کامل، به تماشای بازی فوتبال در جام  جهانی می نشینند، بی انصافی است فراموش کنیم، در مرزهای جغرافیای کشورمان، مدافعان امنیت، دور از خانواده های خود، تنها به امنیت ملت می اندیشند و تا خط شهادت هیچ مانعی در انجام این وظیفه سترگ ندارند. 

اصل حضور تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در بین 32 تیم برتر فوتبال دنیا و در جام جهانی، قابل تقدیر و تحسین برای مسئولان ورزشی و بازیکنان تیم ملی کشورمان است که علیرغم همه محدودیت‌ها و فشارها نشاط، هیجان و امید را به جامعه آوردند، گرچه نشاط مردم ایران برای دشمنان این مردم، سم مهلک است.

اصل برد، استیصال و شکست آمریکا در سیاست‌های فشار حداکثری علیه ملت ایران است، ما آنجایی بردیم که مزدوران رسانه‌ای آمریکا را به ورزشگاه‌های قطر راه ندادند و برد ما آنجا بود که در فتنه اخیر مکر انگلیس و آمریکا در هم شکست. 

باید بپذیریم در نبرد سیاسی، جمهوری اسلامی ایران بر آمریکا پیروز بوده و خواهد بود، رسانه‌های لندنی، سعودی و آمریکایی و صهیونیست‌های بی‌هویت هم نتوانستند در وحدت ملت ایران در حمایت از تیم ملی کشورشان شکاف ایجاد کنند.  البته که بازی تیم ملی ما در مقابل تیم انگلیس ضعیف بوده و همه می‌دانیم که تیم انگلیس از لحاظ تاکتیکی و تکنیکی در فوتبال تیم قوی و گران قیمتی است و حتی بازیکنان ما توانستند دوبار دروازه  چنین تیمی را باز کنند.

فوتبال یک بازی است و اگر ببرد یا ببازد، ایران هرگز نمی‌بازد و هرکسی زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران بایستد همیشه پیروز است و آمریکا همیشه به جمهوری اسلامی ایران و مردم ما باخته است. از آن عده‌ای قلیل که پرچم انگلیس را بالا بردند و برای برد انگلیسی شادی کردند که این کشور انگلیس حدود 200 سال به مردم ایران خیانت نموده،‌ از بیماری وبا گرفته تا کودتای رضاخانی و 28 مرداد، از شبکه های فراماسونری تا ترور امیرکبیر و قائم مقام و مدرس و ماجرای کنسرسیوم نفتی و ... 

اما بازیکنان ما در مقابل ولز خود را یافتند و خود انتخاب کردند چطور و با چه پشتوانه‌ای وارد زمین حریف شوند و با اقتدار در این بازی پیروز شدند، در مقابل تیم آمریکا هم که از امکانات مالی زیادی برخوردار بود، تنها با یک گل بازی را واگذار کردیم و مهمتر از آن، قوی‌ترین همراهی مردم با تیم ملی فوتبال کشورمان بود که در آن وحدت و وفاق ملی نمایان بود و همچنین حضور ما در جام جهانی فوتبال، توجه همه آزادیخواهان  جهان را به خود معطوف نمود.

ملت ایران قوی تر از قبل با وحدت، پشت سر تیم ملی فوتبال و همه ورزشکاران غیرتمند ملی خواهند ایستاد و ان‌شاءالله در عرصه‌های دیگر در آسیا و جهانی کار جدی بکنند و حتما حماسه‌آفرین خواهند شد. 

یک موضوع دیگری که باید به آن توجه داشت این است که،  قطر نبردی اساسی با گلوبالیسم فرهنگی استعمار را به عرصه بزرگترین رویداد ورزشی جهان کشاند و از هویت برتر مسلمانان جهان دفاع کرد. جام جهانی را با قرائت قرآن کریم  و برای اولین بار در تاریخ، با شروع آیه شریفه «والشمس و القمر بحسبان...» (خورشید و ماه روی حساب منظمی می‌چرخند) شروع نمود و در زمان پخش اذان سکوت حاکم شد، ‌و این یک کار عظیم و تمیز فرهنگی بود در حفظ سنت‌ها و ارزش‌ها در رویدادی که غربی‌ها آن را برای خود انگاشته‌اند همچنین مشروبات الکلی و نمادهای همجنس‌بازی را ممنوع کرد. 

کشور قطر حق پخش بازی‌ها را به ایران داد ولی به رسانه‌های سعودی‌صهیونیستی لندن‌نشین نداد و کاپیتان این تیم در اولین بازی خود، با بازو بند پرچم فلسطین حاضر شد و مردم قطر پرچم فلسطین را به مردم دنیا که به قطر آمده بودند هدیه دادند و این یعنی فلسطین در قلب مردم مسلمان جای دارد و این یعنی مرگ اسرائیل ان‌شاءالله.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 890172